1: NK WFN 2013 (Amateurs en Vrije Renners)
1: NK WFN 2012 (Amateurs en Vrije Renners)
1: 70e Ronde van Poeldijk (Criterium 2019)
1: 56e Ronde van Honselersdijk (Criterium 2019)
1: 70e Ronde van Oud-Gastel (Criterium 2017)
1: 53e Ronde van Honselersdijk (Criterium 2016)
1: 39e Ronde van De Lier (Criterium 2013)
1: 42e Ronde van ‘s-Gravenzande (Criterium 2013)
1: 63e Ronde van Poeldijk (Criterium 2013)
1: Flynth 3-Daagse van de Wollebrand 2013 (eindklassement)
1: Grote Klimkoers 2013
1: Van Geest Reclame Ploegentijdrit 2013
1: Open Westlands Kampioenschap 2013
1: Super Prestige Klassement 2013
1: Vollebregt-Barten Westland klassement 2012
1: 41e Ronde van ‘s-Gravenzande (Criterium 2012)
1: Open Westlands Kampioenschap 2012
1: Super Prestige Klassement 2012
1: 40e Ronde van ‘s-Gravenzande (Criterium 2011)
1: 62e Ronde van Poeldijk (Criterium 2011)
1: 47e Slag van Ambacht (Criterium 2010)
1: Clubkampioenschap Westland Wil Vooruit 2010
1: 32e Ronde van Groot-Ammers (Criterium 2008)
1: 47e Ronde van Warmenhuizen (Criterium 2008)
1: 56e Ronde van Oud-Beijerland (Criterium 2008)
1: Haagse Regiokampioenschappen 2008
1: 54e Ronde van Zuidland (Criterium 2007)
1: Vollebregt-Barten Westland Catchklassement 2005

2: Flynth 3-daagse (eindklassement)
2: Rabo Ronde van Rozenburg (Criterium 2017)

2: 55e Ronde van ‘s-Gravenzande (Criterium 2015)
2: 27e Ronde van Kwintsheul (Criterium 2013)
2: Vollebrecht-Barten Westland klassement 2013
2: 63e Ronde van Poeldijk (Criterium 2012)
2: 27e Ronde van Kwintsheul (Criterium 2012)
2: 57e Ronde van Maasdijk (Criterium 2011)
2: 48e Ronde van Honselersdijk (Criterium 2011)
2: 39e Ronde van Wateringen (Criterium 2011)
2: 59e Ronde van Naaldwijk (Criterium 2008)
2: Ronde van Capelle aan den IJssel (Criterium 2008)
2: 47e Ronde van Vlaardingen (Criterium 2007)
2: Clubkampioenschappen Westland Wil Vooruit 2007
2: Haagse Regiokampioenschappen 2007
2: 56e Wielerronde van Poeldijk (Criterium 2005)
2: 48e Ronde van Pijnacker (Criterium 2005)
2: Kraak&Van Veen-ploegentijdrit (Van Vliet 2005)
3: Open Westlands Kampioenschap 2019
3: 32e Ronde van Kwintsheul (Criterium 2017)

3: 57e Ronde van ‘s-Gravenzande (Criterium 2017)
3: 56e Ronde van ‘s-Gravenzande (Criterium 2016)
3: 51e Wielerdag van Monster (Criterium 2013)
3: 40e Wateringse Wielerdag (Criterium 2013)
3: 64e Ronde van Naaldwijk (Criterium 2013)
3: 63e Ronde van Naaldwijk (Criterium 2012)
3: 58e Ronde van Maasdijk (Criterium 2012)
3: 37e Ronde van De Lier (Criterium 2011)
3: 56e Wielerronde van Zuidland (Criterium 2009)
3: Ronde van Giessenburg (Criterium 2008)
3: Kampioenschap van Rotterdam 2007
3: Clubkampioenschap WWV 2006
3: Eindklassement Westland-klassement 2005

4: 52e Ronde van Honselersdijk (Criterium 2015)
4: 55e Wielerronde van Zuidland (Criterium 2008)
4: 26e Wielerronde van Numansdorp (Criterium 2008)
4: Districtskampioenschap Zuid-Holland (Elite 2007)
4: NK Tijdrijden clubploegen (NCK 2007)
4: Ploegentijdrit Finale Clubcompetitie 2007
4: 44e Wielerdag van Monster (Criterium 2005)
4: 56e Ronde van Naaldwijk (Criterium 2005)
4: Ronde van Nootdorp (Criterium 2005)
5: Ronde van ‘s-Gravenzande (Criterium 2019)

5: 38e Ronde van De Lier (Criterium 2012)
5: 51e Wielerdag van Monster (Criterium 2012)
5: 50e Wielerronde van Monster (Criterium 2012)
5: GP 1 mei ‘Ereprijs Victor Bruyne’ (Belgie 1.2 UCI Europe Tour 2008)
5: 36e Wateringse Wielerdag (Criterium 2008)
5: Wielerronde van Albrandswaard (Criterium 2008)
5: Hoogstraten-Meer (Belgie 1.12 2007)
5: 49e Ronde van Stampersgat (Criterium 2007)
5: Ronde van de Aert v/d Goesstraat (Criterium 2005)
5: 51e Wielerronde van Maasdijk (Criterium 2005)
6: Ronde van de Albrandswaard (Criterium 2009)
6: 46e Ronde van Honselersdijk (Criterium 2009)
6: 49e Bevrijdingsronde van Vlaardingen (Criterium 2009)
6: 23e Ronde van Kwintsheul (Criterium 2008)
6: 46e Wielerdag van Monster (Criterium 2007)
6: 44e Wielerronde van Honselersdijk (Criterium 2007)
6: 2e etappe Wieler-5-daagse van het Groene Hart en de Glazen Stad 2007
6: Ploegentijdrit Finaleweekend Clubcompetitie 2006
7: Wateringse Wielerdag Profronde Westland (Criterium 2017)
7: Districtskampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland 2008
7: Ronde van Barendrecht (Criterium 2007)
7: 31e Ronde van De Lier (Criterium 2005)
7: 20e Ronde van Kwintsheul (Criterium 2005)
8: 40e Wateringse Wielerdag (Criterium 2012)
8: Ronde van Maren-Kessel (Criterium 2010)
8: 37e Ronde van Giessenburg (Criterium 2010)
8: Ronde van Hilvarenbeek (Criterium 2009)
8: Omloop van de Biesbosch (Nederland vrije klassieker 2009)
8: 27e Wielerronde van Zoeterwoude (Criterium 2008)
8: Districtskampioenschap Zuid-Holland Tijdrijden (Elite 2007)
8: Wielerronde van Zierikzee (Criterium 2007)
8: 45e Bevrijdingsronde van Vlaardingen (Criterium 2005)
9: 60e AH Theo Driessen Ronde van Driel (Criterium 2010)
9: Ronde van Standaarbuiten (Criterium 2009)
9: 59e Ronde van Poeldijk (Criterium 2008)
9: 55e Ronde van Papendrecht (Criterium 2008)
9: 34e Wielerronde van Nispen (Criterium 2008)
9: Omloop van de Braakman (Klassieker clubcompetitie 2007)
9: Klassieker Finaleweekend Clubcompetitie (Klassieker clubcompetitie 2006)
9: 14e PWZ Zuidenveld-Tour (Nederland klassieker 2005)
9: 31e Someren-Peer-Someren (Nederland Klassieker 2005)
10: 57e Ronde van Papendrecht (Criterium 2010)
10: 60e Ronde van Naaldwijk (Criterium 2009)
10: Districtskampioenschappen tijdrijden Zuid-Holland 2009
10: 45e Ronde van Honselersdijk (Criterium 2008)
10: 1e etappe Tour de la Provence du Luxembourg – Arden Challenge 2007
10: 25e Wielerronde van Numansdorp (Criterium 2007)
10: Rabobank Ronde van Dordrecht (Criterium 2006)
10: Districtskampioenschap Zuid-Holland 2006