Seizoen 2019: Regiorenners Tuin&Terras-Quartel Cycling Team
1: 56e Ronde van Honselersdijk
2: Flynth Wollebrand 3-daagse (Eindklassement)
3: Open Westlands Kampioenschap 
5: Wielerdag van Monster
6: NK WFN (Amateurs en Vrije Renners)
12: Zevenheuvelenomloop Berg en Dal

Seizoen 2017: Amateur Westland Wil Vooruit
1: 70e Ronde van Oud-Gastel
2: Rabo Ronde van Rozenburg
3: 57e Ronde van ‘s-Gravenzande
3: Ronde van Kwintsheul
7: Wateringse Wielerdag Profronde Westland
10: Wielerronde van Maasdijk
25: Wielerdag van Monster
46: Wielerronde van Poeldijk

Seizoen 2016: Amateur Westland Wil Vooruit / Regiorenner Pentakeep-De Zeeuw
1: 53e Ronde van Honselersdijk
1: Clubkampioenschap Westland Wil Vooruit
1: Grote Prijs Peet Philippa
3: 56e Ronde van ‘s-Gravenzande
22: 62e Ronde van Maasdijk
28: 42e Ronde van De Lier
37: 44e Wateringse Wielerdag
64: 67e Ronde van Poeldijk

Seizoen 2015: Regiorenners – Pentakeep-De Zeeuw
1: Open Westlands Kampioenschap
2: 55e Ronde van ‘s-Gravenzande
4: 61e Ronde van Maasdijk
4: 43e Wateringse Wielerdag
4: 52e Ronde van Honselersdijk

Seizoen 2014: Regiorenners – Pentakeep-De Zeeuw
3: Herfstkampioenschap

Seizoen 2013: Regiorenners – Nobutec/Van Vliet
1: NK WFN 2013 (Amateurs en Vrije Renners)
1: 39e Ronde van De Lier
1: 42e Ronde van ‘s-Gravenzande
1: 63e Ronde van Poeldijk
1: Flynth 3-Daagse van de Wollebrand (eindklassement)
1: Grote Klimkoers
1: Peet Philippa Memorial
1: Open Westlands Kampioenschap
1: Van Geest Reclame-ploegentijdrit
1: Super Prestige Klassement
2: Vollebrecht-Barten Westland klassement
2: 27e Ronde van Kwintsheul
3: 64e Ronde van Naaldwijk
3: 51e Wielerdag van Monster
3: 40e Wateringse Wielerdag
6: Koppeltijdrit Westland Wil Vooruit (Samen met Marcel Solleveld)
9: 58e Ronde van Maasdijk

Seizoen 2012: Regiorenners – Nobutec/Van Vliet
1: NK WFN 2012 (Amateurs en Vrije Renners)
1: 41e Ronde van ‘s-Gravenzande
1: Super Prestige Klassement
1: Koppeltijdrit Westland Wil Vooruit (Samen met Ivano Zwirs)
1: Vollebrecht-Barten Westland klassement
1: Open Westlands Kampioenschap
2: 63e Ronde van Poeldijk
2: 27e Ronde van Kwintsheul
2: Vollebrecht-Barten 3-Daagse (eindklassement)
2: Clubkampioenschap Westland Wil Vooruit 2012
2: Van Geest Reclame-ploegentijdrit
3: 58e Ronde van Maasdijk
3: 63e Ronde van Naaldwijk
5: 38e Ronde van De Lier
5: 51e Wielerdag van Monster
8: 40e Wateringse Wielerdag

Seizoen 2011: Regiorenners – Nobutec/Van Vliet
1: 40e Ronde van ‘s-Gravenzande
1: Koppeltijdrit Westland Wil Vooruit 2011 (Samen met Ivano Zwirs)
1: 62e Ronde van Poeldijk
2: 39e Wateringse Wielerdag
2: 57e Ronde van Maasdijk
2: 48e Ronde van Honselersdijk
2: Grote Prijs Peet Philippa (Ploegenwedstrijd)
3: 37e Ronde van De Lier
5: 50e Wielerronde van Monster

Seizoen 2010: Elite – Westland Wil Vooruit
1: 47e Slag van Ambacht (Criterium)
1: Clubkampioenschap Westland Wil Vooruit 2010
8: Ronde van Maren-Kessel (Criterium)
8: 37e Ronde van Giessenburg (Criterium)
9: 60e AH Theo Driessen Ronde van Driel (Criterium)
10: 57e Ronde van Papendrecht (Criterium)
13: 27e Wielerronde van Sliedrecht (Criterium)
15: 16e Draai rond de Kraai (Criterium)
20: 47e Ronde van Honselersdijk (Criterium)
20: 44e Ronde van Oudenbosch (Criterium)
24: Ronde van de Albrandswaard (Criterium)

Seizoen 2009: Elite – Koopmans-CUBE Cycling Team
3: 56e Wielerronde van Zuidland (Criterium)
6: Ronde van de Albrandswaard (Criterium)
6: 46e Ronde van Honselersdijk (Criterium)
6: 49e Bevrijdingsronde van Vlaardingen (Criterium)
8: Ronde van Hilvarenbeek (Criterium)
8: Omloop van de Biesbosch (Nederland vrije klassieker)
9: Ronde van Standaarbuiten (Criterium)
10: 60e Ronde van Naaldwijk (Criterium)
10: Districtskampioenschappen tijdrijden Zuid-Holland
11: 60e Ronde van Poeldijk (Criterium)
12: Ronde van Papendrecht (Criterium)
18: 57e Olympia’s Tour – Proloog, Amsterdam (NL UCI 2.2 Europe Tour)
27: NK Weg Elite zonder contract
29: 61e Omloop der Kempen (NL 1.2 UCI Europe Tour)
31: 37e Wateringse Wielerdag (Criterium)
34: 55e Ronde van Maasdijk (Criterium)
34: 5e Friesche Wouden Klassieker (Nederland vrije klassieker)
35: Omloop van het Waasland (België 1.2 UCI Europe Tour)
39: GP 1 mei ‘Ereprijs Victor Bruyne’ (België 1.2 UCI Europe Tour)
39: 35e Ronde van De Lier (Criterium)
44: 57e Olympia’s Tour – 4e etappe, Genemuiden – Genemuiden (NL UCI 2.2 Europe Tour)
48: Ronde van de Haarlemmerliede & Spaarnwoude (Nederland vrije klassieker)
54: Int. Ronde van Noord-Holland (NL 1.2 UCI Europe Tour)
73: 57e Olympia’s Tour – 2e etappe, Hoofddorp – Hoofddorp (NL UCI 2.2 Europe Tour)
117: 57e Olympia’s Tour – 3e etappe, Roosendaal – Roosendaal (NL UCI 2.2 Europe Tour)
118: 25e Omloop van de Glazen Stad (Nederland vrije klassieker)
132: 57e Olympia’s Tour – 1e etappe, Hasselt – Genemuiden (NL UCI 2.2 Europe Tour)
Peleton: Witte Kruis Classic (Nederland vrije klassieker)

Seizoen 2008: Elite – B&E Koopmans Cycling Team
1: 32e Ronde van Groot-Ammers (Criterium)
1: 47e Ronde van Warmenhuizen (Criterium)
1: 56e Ronde van Oud-Beijerland (Criterium)
1: Haagse Regiokampioenschappen
2: 59e Ronde van Naaldwijk (Criterium)
2: Ronde van Capelle aan den IJssel (Criterium)
3: Ronde van Giessenburg (Criterium)
4: 55e Wielerronde van Zuidland (Criterium)
4: 26e Wielerronde van Numansdorp (Criterium)
5: GP 1 mei ‘Ereprijs Victor Bruyne’ (België 1.2 UCI Europe Tour)
5: 36e Wateringse Wielerdag (Criterium)
5: Wielerronde van Albrandswaard (Criterium)
6: 23e Ronde van Kwintsheul (Criterium)
7: Districtskampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland
8: 27e Wielerronde van Zoeterwoude (Criterium)
9: 59e Ronde van Poeldijk (Criterium)
9: 55e Ronde van Papendrecht (Criterium)
9: 34e Wielerronde van Nispen (Criterium)
10: 45e Ronde van Honselersdijk (Criterium)
16: 47e Wielerdag van Monster (Criterium)
16: Ronde van Gouda (Criterium)
16: Ronde van Steensel (Criterium)
17: Dorpenomloop Rucphen (Nederland vrije klassieker)
17: Ronde van Westdorpe (Criterium)
18: GP Rotterdam Airport (Criterium)
19: 54e Wielerronde van Maasdijk (Criterium)
23: 96e Scheldeprijs – Memorial Staf Seegers (België 1.12)
24: 4e Vestingsronde van Nieuwpoort-Langerak (Omnium op uitnodiging)
26: Ronde van Steenbergen (Criterium)
28: 2e Arno Wallaard Memorial (Nederland vrije klassieker)
33: Ster van Zwolle (Nederland vrije Klassieker)
35: 56e Olympia’s Tour – 3e etappe, Heerhugowaard-Appelscha (NL UCI 2.2)
36: 34e Ronde van De Lier (Criterium)
45: Ronde van de Haarlemmerliede (Nederland vrije klassieker)
50: 56e Olympia’s Tour – 4e etappe, Appelscha-Genemuiden (NL UCI 2.2)
52: 24e Omloop van de Glazen Stad (Nederland vrije klassieker)
57: Friesche Wouden Klassieker (Nederland vrije klassieker)
59: Zillebeke-Westouter-Zillebeke (België, vrije klassieker)
67: Köln-Schuld-Frechen (Duitsland UCI 1.2)
75: 56e Olympia’s Tour – 6e etappe, Son-Gendringen (NL UCI 2.2)
75: Kernen Omloop Echt-Susteren (Nederland elite vrije klassieker)
80: 56e Olympia’s Tour – 8e etappe, Gendringen-Buchten (NL UCI 2.2)
85: 56e Olympia’s Tour – 2e etappe, Wassenaar-Heerhugowaard (NL UCI 2.2)
94: 56e Olympia’s Tour – 7e etappe, Gendringen individuele tijdrit (NL UCI 2.2)
109: 56e Olympia’s Tour – Proloog, Wassenaar (NL UCI 2.2 Europe Tour)
109: 56e Olympia’s Tour – 1e etappe, Wassenaar-Wassenaar (NL UCI 2.2)
115: 56e Olympia’s Tour – 5e etappe, Hasselt-Gerwen (NL UCI 2.2)
733: UCI Europe Tour individual road ranking Elite Men

Seizoen 2007: Elite – Westland Wil Vooruit
1: 54e Ronde van Zuidland (Criterium)
2: 47e Ronde van Vlaardingen (Criterium)
2: Clubkampioenschappen Westland Wil Vooruit
2: Haagse Regiokampioenschappen
3: Kampioenschap van Rotterdam
4: Districtskampioenschap Zuid-Holland (Elite)
4: NK Tijdrijden clubploegen (NCK)
4: Ploegentijdrit Finale Clubcompetitie
5: Hoogstraten-Meer (België 1.12)
5: 49e Ronde van Stampersgat (Criterium)
6: 46e Wielerdag van Monster (Criterium)
6: 44e Wielerronde van Honselersdijk (Criterium)
6: 2e etappe Wieler-5-daagse van het Groene Hart en de Glazen Stad
7: Ronde van Barendrecht (Criterium)
8: Districtskampioenschap Zuid-Holland Tijdrijden (Elite)
8: Wielerronde van Zierikzee (Criterium)
9: Omloop van de Braakman (Klassieker clubcompetitie)
10: 1e etappe Tour de la Provence du Luxembourg – Arden Challenge
10: 25e Wielerronde van Numansdorp (Criterium)
11: 13e Draai Rond de Kraai-Rijsoord (Criterium)
11: Acht van Chaam (Criterium)
12: 33e Ronde van De Lier (Criterium)
17: Batavus Ronde van Zuid-Friesland (Nederland Vrije Klassieker)
19: Omloop van de EPZ (Klassieker clubcompetitie)
19: 22e Ronde van Kwintsheul (Criterium)
21: Parel van de Veluwe (Nederland Vrije Klassieker)
22: Wielerronde van Capelle a/d IJssel (Criterium)
24: Omloop van de Glazen Stad (Nederland Vrije Klassieker)
24: Ronde van Amstelveen (Criterium)
26: Ster van Zwolle (Nederland Vrije Klassieker)
27: Ronde van Hardinxveld-Giessendam (Criterium)
29: NK Tijdrijden
29: Meulebeke (België 1.12)
29: Ronde van Burgh-Haamstede (Criterium)
29: Ronde van Zundert (Criterium)
34: Wevelgem-Wijnbergen (Belgie 1.12)
37: Eindklassement Tour de la Provence du Luxembourg – Arden Challenge
42: 3e etappe Tour de la Provence du Luxembourg – Arden Challenge
45: Grote Omloop van de Hoeksche Waard (Klassieker clubcompetitie)
48: 4e etappe Tour de la Provence du Luxembourg – Arden Challenge
49: 2e etappe Tour de la Provence du Luxembourg – Arden Challenge
53: Wim Hendriks Trofee (Klassieker clubcompetitie)

Seizoen 2006: Elite – Westland Wil Vooruit
3: Clubkampioenschap WWV
6: Ploegentijdrit Finaleweekend Clubcompetitie
9: Klassieker Finaleweekend Clubcompetitie (Klassieker clubcompetitie)
10: Rabobank Ronde van Dordrecht (Criterium)
10: Districtskampioenschap Zuid-Holland
12: Centric NSK Wielrennen 2006 (NK Studenten)
13: Eindklassement Finaleweekend Clubcompetitie
14: 57e Wielerronde van Poeldijk (Criterium)
16: 52e Wielerronde van Maasdijk (Criterium)
16: Drie van Rotterdam – Ronde van Zuidwijk (Criterium)
21: Drie van Rotterdam – Hel van het Noordereiland (Criterium)
23: 28e Wielerronde van Abbenbroek (Criterium)
27: 57e Wielerronde van Naaldwijk (Criterium)
28: Omloop om Schokland (Nederland Vrije Klassieker)
30: 41e Wielerronde van Lage-Zwaluwe (Criterium)
31: 53e Wielerronde van Papendrecht (Criterium)
33: 34e Wateringse Wielerdag (Criterium)
51: Amicon/van Keulen interieurbouw Omloop (Nederland Vrije Klassieker)
54: Omloop van de Hoeksche Waard (Klassieker clubcompetitie)
66: Proloog Finaleweekend Clubcompetitie

Seizoen 2005: Amateurs – Westland Wil Vooruit
1: Vollebregt-Barten Westland Catchklassement
2: 56e Wielerronde van Poeldijk (Criterium)
2: 48e Ronde van Pijnacker (Criterium)
2: Kraak&Van Veen-ploegentijdrit (Van Vliet)
3: Eindklassement Westland-klassement
4: 44e Wielerdag van Monster (Criterium)
4: 56e Ronde van Naaldwijk (Criterium)
4: Ronde van Nootdorp (Criterium)
5: Ronde van de Aert v/d Goesstraat (Criterium)
5: 51e Wielerronde van Maasdijk (Criterium)
7: 31e Ronde van De Lier (Criterium)
7: 20e Ronde van Kwintsheul (Criterium)
8: 45e Bevrijdingsronde van Vlaardingen (Criterium)
9: 14e PWZ Zuidenveld-Tour (Nederland klassieker)
9: 31e Someren-Peer-Someren (Nederland Klassieker)
11: Districtskampioenschap Zuid-Holland
11: 42e Wielerronde van Honselersdijk (Criterium)
12: 5e Wielerronde van Tilburg (Criterium)
13: 13e Ronde van Waddinxveen (Criterium)
13: 53e Ronde van Gouda (Criterium)
16: 33e Wateringse Wielerdag (Criterium)
18: Ronde van Zoetermeer (Criterium)
21: 28e Ronde van Brabant (Nederland klassieker)
21: Ronde van Noord-Beveland (Nederland klassieker)
21: 21e Ronde van Giessenburg (Criterium)
33: 25e Omloop om de Hoeksche Waard (Nederland klassieker)

Seizoen 2004: Amateurs – Westland Wil Vooruit
11: Grote Herfstprijs (Ronde van Zuid-Holland) (Nederland klassieker)
29: Twee Landenkoers (Nederland klassieker)